بیمه تجهیزات الکترونیک

پس از ارسال اطلاعات کارشناسان ما در سریع ترین زمان برای مشاوره و ثبت بیمه با شما تماس می گیرند.
استان محل زندگی خود را انتخاب کنید
نوع کالای دیجیتال را انتخاب نمایید
ابتدا نوع کالای دیجیتال را انتخاب کنید

در اینجا می توانید توضیحات دلخواه خود را اضافه کنید.

همچنین بعد از اینکه شما این سایت آماده را با چند کلیک نصب کردید، به راحتی می توانید توضیحات دلخواه خود را بجای توضیحات آزمایشی جایگزین کنید. فرم های ساخته شده برای بیمه ها را به دلخواه ویرایش کنید و فیلدهای جدیدی اضافه کنید و یا فیلدهای اضافی را حذف کنید و ….

یا می توانید بیمه های دیگری را به سایت خود اضافه کنید یا بیمه های اضافی را حذف کنید.

شما همچنین می توانید برای هر فرم صفحه ای را مشخص کنید تا کاربر پس از ارسال اطلاعات به آن صفحه منتقل شود (به عنوان مثال به صفحه محصولات تا بیمه موردنظر را آنلاین خریداری کند)

علاوه بر توضیحات و فرم ها، شما می توانید طراحی صفحات را به دلخواه و با کشیدن و رها کردن ویرایش کنید و عناصر دلخواه خود را اضافه یا کم کنید و …

از این سایت آماده بیمه که با وردپرس و قالب چشالو ساخته شده می توان به عنوان بهترین قالب وردپرس بیمه (سایت آماده بیمه) نام برد که در ایران و حتی دنیا نظیر آن را نمی توانید پیدا کنید.

آیا بیمه‌تجهیزات الکترونیک ، هزینه تعویض موبایل ، تبلت و لپ تاپ را پرداخت می کند ؟

بله در صورتیکه به تایید کارشناسان مراکز خدمات تخصصی طرف قرارداد، امکان تعمیر و برطرف کردن کامل مشکلات دستگاه شما وجود نداشته باشد( خسارت کلی) هزینه تعویض دستگاه مطابق با شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه به شما پرداخت می شود.

اگر برای دستگاه من حادثه ای اتفاق بیافتد و من از گواهی بیمه خود برای جبران خسارت استفاده کنم ، آیا گواهی بیمه‌نامه من باطل می شود؟

خیر. شما امکان 2 بار استفاده از گواهی بیمه‌نامه کالای دیجیتال خود مطابق شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه را دارید.

آیا هنگام محاسبه و پرداخت خسارت ، از ارزش دستگاه من استهلاک کسر می شود ؟

خیر. این حق شما است که خسارت خود را بر اساس ارزش روز دستگاه خود دریافت کنید. محاسبه و پرداخت خسارت در بیمه بر اساس ارزش روز دستگاه و کسر فرانشیز مطابق شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه صورت می پذیرد.

امکان اضافه کردن این سوالات متداول به مقدار دلخواه

این تب ها و سوالات متداول و توضیحات آزمایشی است و بعد از خرید این سایت آماده بیمه می توانید آنها را ویرایش و محتوای خود را جایگزین کنید یا آنها را حذف یا اضافه کنید.