بیمه آتش سوزی و زلزله

پس از ارسال اطلاعات کارشناسان ما در سریع ترین زمان برای مشاوره و ثبت بیمه با شما تماس می گیرند.
استان محل زندگی خود را انتخاب کنید

سازه‌ای که برای سکونت استفاده می شود

نوع مصالح بکار رفته شده در اسکلت ساختمان

مساحت ملک مورد بیمه مندرج در سند ساختمان
ارزش اثاثیه و اسباب موجود در ملک بیمه شده به جز جواهرات، پول و مسکوکات
هزینه ساخت هر مترمربع بنا بعد از تخریب به علت خطرات تحت پوشش بیمه

دسته ای از خسارات که به علاوه خسارات اصلی ، شرکت های بیمه گر برحسب تقاضای بیمه‌گزار تحت پوشش قرار می‌دهند.

در اینجا می توانید توضیحات دلخواه خود را اضافه کنید.

همچنین بعد از اینکه شما این سایت آماده را با چند کلیک نصب کردید، به راحتی می توانید توضیحات دلخواه خود را بجای توضیحات آزمایشی جایگزین کنید. فرم های ساخته شده برای بیمه ها را به دلخواه ویرایش کنید و فیلدهای جدیدی اضافه کنید و یا فیلدهای اضافی را حذف کنید و ….

یا می توانید بیمه های دیگری را به سایت خود اضافه کنید یا بیمه های اضافی را حذف کنید.

شما همچنین می توانید برای هر فرم صفحه ای را مشخص کنید تا کاربر پس از ارسال اطلاعات به آن صفحه منتقل شود (به عنوان مثال به صفحه محصولات تا بیمه موردنظر را آنلاین خریداری کند)

علاوه بر توضیحات و فرم ها، شما می توانید طراحی صفحات را به دلخواه و با کشیدن و رها کردن ویرایش کنید و عناصر دلخواه خود را اضافه یا کم کنید و …

از این سایت آماده بیمه که با وردپرس و قالب چشالو ساخته شده می توان به عنوان بهترین قالب وردپرس بیمه (سایت آماده بیمه) نام برد که در ایران و حتی دنیا نظیر آن را نمی توانید پیدا کنید.

بیمه‌آتش سوزی شامل چه پوشش هایی می شود؟

در بیمه‌های آتش سوزي همه خسارت های مستقيم آتش سوزي، صاعقه، انفجار و خسارات و هزينه هاي ناشي از کارهای ضروری برای جلوگيري از توسعه خسارت صورت مي گيرد و خسارات و هزينه هاي ناشي از نقل مكان ضروري مورد بيمه به منظور نجات آن از خطرات بيمه شده قابل پرداخت مي باشد.به علاوه، بیمه‌گزار مي تواند با پرداخت حق بيمه اضافي، علاوه بر خطر آتش سوزي و صاعقه و انفجار، خطراتی نظیر ترکیدگی لوله، خرابی ناشی از بارش برف و باران، بلایای طبیعی: صاعقه و آتشفشان و سیل، سقوط هواپیما و بالگرد، سرقت با شکست حرز، شکست شیشه و نشست و رانش زمین به تبع آن خريداري نمايد .

بیمه آتش سوزی چه تخفیف‌هایی را شامل می‌شود؟

در بیمه آتش سوزی، برخلاف بیمه نامه شخص ثالث و بیمه بدنه تخفیف عدم خسارت وجود ندارد. اما شرکت‌های بیمه‌گر بر اساس برخی از شرایط رقابتی، تخفیف‌هایی را برای بیمه‌گزار قائل می‌شوند. برخی از شرکت‌ها، تخفیف 20 تا 40 درصدی را برای بیمه‌گزارانی لحاظ می کنند که از آن‌ها بیمه نامه عمر خریداری کرده‌اند ، یا بعضی از شرکت های بیمه‌گر به تمام کسانی که بیمه عمر این شرکت را دارند، بیمه آتش سوزی هدیه می‌دهند. علاوه بر این، گروهی از شرکت‌ها، تخفیف‌های را برای اعضای سازمان نظام پزشکی و نظام مهندسی لحاظ می‌کنند. نکته جالب توجه این است که شرکت‌های بیمه برای ارائه قیمت‌های رقابتی، گاهی تخفیف‌های 50 درصدی را برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند.

مدارک لازم برای خرید بیمه آتش سوزی چیست؟

1. تکمیل فرم پیشنهاد (اطلاعات فردی بیمه‌گزار و اطلاعات ملک موضوع‌بیمه ) 2. هماهنگي جهت بازديد كارشناس شركت بیمه (درصورت نیاز) 3. اخذ گزارش درصورت تاييد اقدام براي صدور و درصورت عدم پذيرش ريسك اعلام به بيمه گذار و مختومه نمودن درخواست 4. پرداخت حق بیمه

امکان اضافه کردن این سوالات متداول به مقدار دلخواه

این تب ها و سوالات متداول و توضیحات آزمایشی است و بعد از خرید این سایت آماده بیمه می توانید آنها را ویرایش و محتوای خود را جایگزین کنید یا آنها را حذف یا اضافه کنید.