قابل توجه همکاران محترم و مشتریان گرامی مجتمع چاپ و تبلیغات نقشینه پارس

لطفا قبل از ثبت سفارش به موارد زیر توجه نمایید.

1 . مجاز بودن سفارشات ارسالی طبق قوانین وزارت ارشاد اسلامی الزامیست.

2 . سفارشاتی که ممنوعیت چاپی دارند مانند : فال قهوه و تاروت . تاتو . تصاویر بانوان(چهره یا اندام) . آموزش رقص . بدنسازی . طرح ورقهای بازی . نصب آنتن ماهواره . شرکتهای هرمی . عکس چهره ائمه اطهار و طرح های تمام لاتین ( لیبل ) و … در صورتی که از چشم ناظر چاپ این چاپخانه دور بماند و وارد پروسه چاپ شود پس از چاپ این سفارش توسط چاپخانه امحاء خواهد شد و تمامی هزینه ها و عواقب نقدی و کیفری به عهده سفارش دهنده میباشد .

3 . عکس چهره انسان  فاقد گارانتی و هیچ ضمانتی ندارد .( به علت اینکه احتمال قرمز یا تیره شدن عکس وجود دارد قابل گارانتی نمیباشد )

4  . طرح های اسکن شده فاقد گارانتی میباشد .

5 . هنگام ثبت سفارش به نوع کتابی یا سکه بودن سفارش خود دقت کنید. برای اطلاع از اين مطلب به بخش “راهنما / راهنمای محصولات “ سايت مجتمع مراجعه کنيد .

نکته : در سامانه فروش آنلاين ، فايل های سکه ای و يا چيدمان خاص نداريم .

در نظر داشته باشيد کليه فايل های شما هنگام فرم بندی ، به صورت اتوماتيک کتابي خواهند شد: اگر سفارشي داريد که مي بايست سکه ای چاپ شود . به صورت حضوری يا ايميلي اقدام نمائيد.

6 . فرمهای افست تمام رنگی و پاکتهای فرم عمومی با  اختلاف رنگ تحویل داده میشود , لذا همکاران و مشتریانی که چاپ خود را دقیقا مانند نمونه فایل خود می خواهند باید سفارش را به صورت اختصاصی انجام دهند . همکار ارجمند حتما قبل از گرفتن سفارشات مشتریان خود را در این مورد آگاه نمایید و پاکتها و سربرگها در دو فرم جدا از هم چاپ میشود و از لحاظ رنگ یکسان چاپ نمیشود .

توجه : ال سی دی ها RGB هستند و چاپ CMYK لطفا در انتخاب رنگ دقت فرمایید .

7 . در صورت ایراد در سفارشات فلکس و بنر و استیکر و مش قبل از نصب باید مرجوع شود در غیر این صورت مرجوعی محسوب نمیشود .

8 . توجه مهم  : در فرمهای عمومی امکان یک رنگ در آمدن ست اداری وجود ندارد . ( به دلیل اینکه هر کدام از فرمها با هم متفاوت هستند )

9 . رنگهای طلایی . نقره ای . فسفری .فیروزه ای(سبز آبی ) . در فرمهای عمومی و کارت ویزیت به دلیل تعدد رنگهای مختلف در فرم هیچگونه ضمانتی ندارد .

10 . استاندارد رنگ و شرایط گارانتی این چاپخانه و همچنین مطالب مربوط به رنگ مشکی و خاکستری را مطالعه کنید .

11 . اطراف طرح خود از کادر و اشکالی که باعث تقارن در کارت میشود  استفاده نکنید .( کادر در هیچ کدام از محصولات ضمانت ندارد )

12 .  زمان های تعیین شده برای هر خدمات، زمان آماده شدن در دفتر چاپ نقشینه پارس میباشد و همکاران و مشتریانی که از خدمات پیک . خط تا .سر چسب و دیگر خدمات این مجموعه استفاده میکنند باید زمان تاخیر یک یا دو روزه را مورد محاسبه قرار دهند .

13 . همکاران محترم و مشتریان گرامی که از پیک ارسال این مجموعه استفاده میکنند لطفا قرارداد پیک این مجموعه را مطالعه نمایید .

14 . قبل از ارسال فایل خود را در برنامه های coreldrow و freehand چک کنید و از سلامت فایل خود اطمینان حاصل کنید .

15. سفارشات A5 و بزرگتر از آن در فرمهای ویزیت ساده شامل گارانتی نمیباشد .

16 .  سفارشاتي هستند که جهت ثبت آن نياز به ارائه مجوز مي باشد که تعدادی از آنها به شرح زير است : آرم شرکت های دولتي – انواع برچسب های تمام لاتين – مواد دارويي – مواد شيميايي – انواع کارت ضمانت – برچسب های راهنمايي و رانندگي – برچسب مواد غذايي – تجهيزات پزشکي – مواد آرايشي و بهداشتي و …

17 . قبل از سفارش حتما مطالب قسمت آپلود فایل و سفارشات جدید را مطالعه کنید. در صورت رعایت نکردن هر یک از مطالب بالا و مطالب قسمت آپلود فایل و سفارشات جدید  و بخش گارانتی و استاندارد قالبها ، سفارش شما شامل گارانتی نمیباشد و چاپخانه مسئولیتی نخواهد داشت .

18 . همکاران محترم و مشتریان گرامی توجه داشته باشید این مجموعه در قبال خرابی های احتمالی که تمامی شرایط گارانتی را رعایت کرده باشید موظف است دوباره سفارش شما را چاپ نماید و برگشت هزینه نخواهیم داشت .

19 . در سفارش استیکر توجه داشته باشید چنانچه مایلید کیفیت بالاتری دریافت کنید حتما از استیکر با چاپ اکو سالونت را انتخاب کنید .

20 . همکاران محترم و مشتریان گرامی توجه داشته باشید کارهای مرجوعی  فقط در زمان و جنسی که سفارش داده شده قابل مرجوع شدن میباشد .

21 . همکاران محترم و مشتریان گرامی، توجه داشته باشید این مجموعه تمام تلاش خود را در مورد به موقع تحویل دادن محصولات انجام میدهد، ولی در مواردی مانند سیل و برف و یخبندان جاده و تصادف و خرابی احتمالی کامیونها که از دسترس این مجموعه خارج میباشد تعهدی نخواهد داشت ( لذا در هنگام گرفتن سفارش از مشتریان خود خطاهای احتمالی در تحویل را گوش زد کنید و یا زمانی را برای تاخیر در نظر بگیرید )

22 . همکاران محترم و مشتریان گرامی توجه داشته باشید تمامی فرمهای عمومی با احتمال 5 درصد خرابی میباشد . لذا خواهشمندیم قبل از سفارش، به این نکته توجه فرمایید .

توجه مهم : همکاران محترم و مشتریان گرامی با توجه به رصد اداره دارایی بر روی تراکنشهای بانکی در هنگام سفارش دقت لازم را بفرمایید  (قبل از سفارش بنر و فلکس و استیکر حتما با کارشناسان دفتر هماهنگ شوید ) این مجموعه به هیچ عنوان برگشت هزینه نخواهد داشت و در صورت بروز مشکل تنها قادر به ایجاد اعتبار برای سفارشهای بعدی خواهیم بود.